fbpx
Njoftim

Njoftim

Njoftim

Njoftohen studentët, stafi akademik dhe administrativ se për nderë të 28 Nëntorit – Ditës së Pavarësisë së Shqipërisë dhe festës së Flamurit Kombëtar, të premten dhe të shtunën, me 27 dhe 28 nëntor 2015, do të jetë ditë pushimi.

Aktivitetet e parapara për këto ditë shtyhen për ditët në vazhdim!

Translate »