fbpx

Njoftim
Lajmerohen studentet e vitit te I-re se konsultimet nga lenda e Makroekonomise Dep.AB dhe Dep.KF do te mbahen me 29.09.2017 ne oren 11:00.

 

Please follow and like us:
ShqipBosanskiEnglish