30.09.2014

Universiteti “Haxhi Zeka” njofton të gjithë studentët dhe stafin akademik të universitetit, që viti i ri akademik 2014/2015 fillon me datën 07.10.2014 .

Please follow and like us:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.