fbpx
Njoftim

Njoftim

Njoftohen studentët dhe stafi i Universitetit “Haxhi Zeka” në Pejë, se nesër me 17 Shkurt 2016 do të jetë ditë pushimi për nderë të Ditës së Pavarësisë së Kosovës.

 

Translate »