fbpx
Njoftim

Njoftim

​Njoftim

Me rastin e festave të fillimvitit, ditëve në vijim do të jetë ditë pushimi:

E premte 01.01.2016 dhe të hënën 04.01.2016

E enjte 07.01.2016- Krishtlindjet Ortodokse

Gëzuar Festat!​

Please follow and like us:
Translate »