fbpx

Njoftohen studentet e TPB dhe AA se pjesa praktike nga lenda e Biokimis te asistentja e lendes mbahet me 21.01.2016 prej ores 9:00, ndersa teoria mbahet ne ora 11:00.

 

Please follow and like us:
ShqipBosanskiEnglish