Storie Suksesi

Suksesi i radhes nga Fakulteti i Arteve! Studentja e Prof. Asoc. Dardane Nallbani, Entela Demi pjesen e pare te diplomes do ta mbron me Orkestren Simfonike te Universitetit te Arteve – Tirane.
Koncerti do te mbahet me daten 25.03.2019 ora 19:00 ne Sallen e madhe te Universitetit te Arteve Tirane, gjithashtu vlen te theksohet se Fakulteti i Arteve ne Peje dhe Universiteti i Arteve ne Tirane ka nje bashkpunim te vazhdushem akademik.

Please follow and like us:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.