fbpx
Përvjetori i 7-të i themelimit të Universitetit “Haxhi Zeka”
Universiteti “Haxhi Zeka” festoi përvjetorin e 7-të të themelimit. Për të festuar 7 vjetorin e Universitetit u mblodhën zyrtarë shtetëror, rektorë, prorektorë, dekanë, staf akademik dhe administrativ si dhe studentë....
Lexo më shumë!
Konferenca Ndërkombëtare I
[vc_row full_width="stretch_row" content_placement="top" el_class="bg-prime color-white" css=".vc_custom_1532605259677{padding-top: 10px !important;padding-bottom: 10px !important;background-image: url(https://unhz.eu/wp-content/uploads/2018/07/Ura_në_grykën_e_Rugovës.jpg?id=19636) !important;background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}"][vc_column][vc_column_text css_animation="flipInY"] Konferenca Ndërkombëtare I   ‘’SHTET NDËRTIMI NË VENDET E BALLKANIT PERËNDIMOR:...
Lexo më shumë!
ShqipBosanskiEnglish