XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
http://unhz.eu/njoftim-259/20%Monthly2015-06-30 12:14
http://unhz.eu/njoftim-258/20%Monthly2015-06-30 12:13
http://unhz.eu/njoftim-257/20%Monthly2015-06-30 12:12
http://unhz.eu/njoftim-256/20%Monthly2015-06-30 11:21
http://unhz.eu/njoftim-255/20%Monthly2015-06-29 13:59
http://unhz.eu/njoftim-254/20%Monthly2015-06-29 13:49
http://unhz.eu/njoftim-253/20%Monthly2015-06-29 13:40
http://unhz.eu/njoftim-251/20%Monthly2015-06-29 13:37
http://unhz.eu/lajmerim-39/20%Monthly2015-06-29 10:19
http://unhz.eu/njoftim-249/20%Monthly2015-06-25 12:13
http://unhz.eu/lajmerim-38/20%Monthly2015-06-25 12:00
http://unhz.eu/obavjestenje/20%Monthly2015-06-25 10:01
http://unhz.eu/njoftim-248/20%Monthly2015-06-25 08:13
http://unhz.eu/universiteti-haxhi-zeka-hap-thirrjen-per-mobilitet-ne-kuader-te-programit-erasmus/20%Monthly2015-06-24 13:10
http://unhz.eu/lajmerim-37/20%Monthly2015-06-24 11:21
http://unhz.eu/lajmrim-2/20%Monthly2015-06-24 09:53
http://unhz.eu/njoftim-247/20%Monthly2015-06-24 09:20
http://unhz.eu/lajmerim-36/20%Monthly2015-06-24 06:26
http://unhz.eu/lajmrim/20%Monthly2015-06-24 06:18
http://unhz.eu/njoftim-per-marrjen-e-diplomave/20%Monthly2015-06-23 12:49
http://unhz.eu/lajmerim-35/20%Monthly2015-06-23 11:46
http://unhz.eu/njoftim-246/20%Monthly2015-06-23 11:40
http://unhz.eu/njoftim-245/20%Monthly2015-06-23 11:22
http://unhz.eu/lajmerim-34/20%Monthly2015-06-22 17:26
http://unhz.eu/monitorimi-i-projekteve-te-tempus-it-ne-uhz/20%Monthly2017-10-23 07:03
http://unhz.eu/15956/20%Monthly2015-06-22 14:38
http://unhz.eu/15960/20%Monthly2015-06-22 14:38
http://unhz.eu/lajmerim-33/20%Monthly2015-06-22 14:29
http://unhz.eu/njoftim-244/20%Monthly2015-06-22 11:29
http://unhz.eu/lajmerim-32/20%Monthly2015-06-22 06:54
http://unhz.eu/lajmerim-31/20%Monthly2015-06-22 06:52
http://unhz.eu/njoftim-243/20%Monthly2015-06-19 14:32
http://unhz.eu/njoftim-242/20%Monthly2015-06-19 10:26
http://unhz.eu/njoftim-241/20%Monthly2015-06-19 07:24
http://unhz.eu/njoftim-240/20%Monthly2015-06-18 13:54
http://unhz.eu/njoftim-per-provimin-ne-lenden-gjyqesia-kushtetuese/20%Monthly2015-06-18 12:03
http://unhz.eu/njoftim-per-provimin-ne-lenden-e-drejta-e-punes/20%Monthly2015-06-18 09:49
http://unhz.eu/universiteti-haxhi-zeka-uron-te-gjithe-besimtaret-me-rastin-e-muajit-te-ramazanit/20%Monthly2017-10-23 07:03
http://unhz.eu/u-mbajt-koncerti-i-fund-vitit-akademik/20%Monthly2018-07-27 13:16
http://unhz.eu/15952/20%Monthly2018-07-27 13:16
http://unhz.eu/15976/20%Monthly2018-07-27 13:16
http://unhz.eu/u-themelua-trupi-keshilledhenes-i-fakultetit-te-agrobiznesit-ne-universitetin-haxhi-zeka-ne-peje/20%Monthly2018-07-27 13:17
http://unhz.eu/15955/20%Monthly2018-07-27 13:17
http://unhz.eu/15971/20%Monthly2018-07-27 13:17
http://unhz.eu/lajmerim-per-pagesa-te-diplomave/20%Monthly2015-06-16 11:56
http://unhz.eu/njoftim-239/20%Monthly2015-06-16 09:06
http://unhz.eu/lista-e-grupeve-per-lenden-e-drejta-romake-dr-sc-bedri-bahtiri/20%Monthly2015-06-15 12:59
http://unhz.eu/njoftim-per-konsultime/20%Monthly2015-06-15 12:15
http://unhz.eu/universiteti-haxhi-zeka-zgjeron-bashkepunimin-me-universitetet-italiane/20%Monthly2018-07-27 13:17
http://unhz.eu/15942/20%Monthly2018-07-27 13:17
http://unhz.eu/15967/20%Monthly2018-07-27 13:17
http://unhz.eu/zhvillimi-i-programeve-te-reja-dhe-sigurimi-i-cilesise-ne-mesimdhenie/20%Monthly2018-07-27 13:17
http://unhz.eu/15935/20%Monthly2018-07-27 13:17
http://unhz.eu/15943/20%Monthly2018-07-27 13:17
http://unhz.eu/njoftim-238/20%Monthly2015-06-12 07:15
http://unhz.eu/menaxhmenti-i-uhz-se-po-qendron-per-vizite-studimore-ne-itali/20%Monthly2018-07-27 13:17
http://unhz.eu/15965/20%Monthly2018-07-27 13:17
http://unhz.eu/16008/20%Monthly2018-07-27 13:17
http://unhz.eu/njoftim-237/20%Monthly2015-06-11 09:34
http://unhz.eu/projektit-tempus/20%Monthly2017-10-23 07:03
http://unhz.eu/15959/20%Monthly2015-06-11 09:10
http://unhz.eu/15975/20%Monthly2015-06-11 09:10
http://unhz.eu/njoftim-236/20%Monthly2015-06-10 12:47
http://unhz.eu/njoftim-235/20%Monthly2015-06-10 08:45
http://unhz.eu/njoftim-234/20%Monthly2015-06-10 06:27
http://unhz.eu/fondi-kosovaro-amerikan-i-edukimit-kaef-www-kaef-online-org-ndane-bursa/20%Monthly2018-07-27 13:34
http://unhz.eu/sherbimi-gjerman-per-shkembim-akademik-daad-organizoi-sot-nje-takim-mes-perfaqesuesve-te-daad-se-universiteteve-publike-ne-kosove-dhe-universiteteve-gjermane/20%Monthly2018-07-27 13:17
http://unhz.eu/16030/20%Monthly2018-07-27 13:17
http://unhz.eu/16050/20%Monthly2018-07-27 13:17
http://unhz.eu/filloj-punetoria-e-radhes-e-projektit-te-tempus-it/20%Monthly2018-07-27 13:17
http://unhz.eu/16033/20%Monthly2018-07-27 13:17
http://unhz.eu/16051/20%Monthly2018-07-27 13:17
http://unhz.eu/njoftim-233/20%Monthly2015-06-08 13:53
http://unhz.eu/njoftim-per-paraqitjen-e-provimeve/20%Monthly2015-06-08 13:15
http://unhz.eu/njoftim-232/20%Monthly2015-06-08 08:57
http://unhz.eu/njoftim-231/20%Monthly2015-06-08 06:53
http://unhz.eu/koncert-i-perbashket-ne-mes-te-universitetit-te-arteve-te-bukura-gjegjesisht-fakultetitit-te-muzikes-nga-tirana-dhe-universitetit-haxhi-zeka-fakultetit-te-arteve-nga-peja/20%Monthly2018-07-27 13:17
http://unhz.eu/15951/20%Monthly2018-07-27 13:17
http://unhz.eu/15957/20%Monthly2018-07-27 13:17
http://unhz.eu/ne-tirane-u-mbajt-koncert-ne-kuader-te-bashkepunimit-ne-mes-te-universitetit-te-arteve-te-bukura-dhe-universitetit-haxhi-zeka/20%Monthly2015-06-07 10:05
http://unhz.eu/njoftim-230/20%Monthly2015-06-05 11:25
http://unhz.eu/njoftim-229/20%Monthly2015-06-04 12:25
http://unhz.eu/njoftim-228/20%Monthly2015-06-04 12:24
http://unhz.eu/rektori-i-uhz-se-priti-sot-ambasadorin-slloven-ne-kosove/20%Monthly2018-07-27 13:19
http://unhz.eu/15985/20%Monthly2018-07-27 13:19
http://unhz.eu/15999/20%Monthly2018-07-27 13:19
http://unhz.eu/njoftim-227/20%Monthly2015-06-04 11:57
http://unhz.eu/njoftim-226/20%Monthly2015-06-04 08:07
http://unhz.eu/bursat-e-ministrise-se-shkences-arsimit-dhe-sportit-te-republikes-se-kroacise-per-vitin-akademik-2015-2016/20%Monthly2015-06-03 14:28
http://unhz.eu/seerc-thirrje-per-aplikim-per-doktorate-per-kandidatet-nga-kosova-2015-2016/20%Monthly2015-06-03 14:21
http://unhz.eu/bursa-ne-universitetin-e-sheffield-it-ne-selanik/20%Monthly2015-06-03 14:09
http://unhz.eu/perfaqesues-te-usaid-it-mbajten-ligjerate-informuese-per-bursa-studimi-ne-shtetet-e-bashkuara-te-amerikes/20%Monthly2018-07-27 13:19
http://unhz.eu/njoftim-225/20%Monthly2015-06-03 11:20
http://unhz.eu/njoftim-224/20%Monthly2015-06-03 08:10
http://unhz.eu/sesion-informativ-i-programit-te-lidershipit-transformues-bursat-dhe-partneritetet-plt-bp/20%Monthly2015-06-03 07:33
http://unhz.eu/njoftim-223/20%Monthly2015-06-02 13:26
http://unhz.eu/njoftim-222/20%Monthly2015-06-02 11:41
http://unhz.eu/njoftim-221/20%Monthly2015-06-02 07:02
http://unhz.eu/njoftim-220/20%Monthly2015-06-02 06:20
http://unhz.eu/bursa-nga-daad/20%Monthly2015-06-01 19:04
http://unhz.eu/bursat-tajvaneze/20%Monthly2018-07-27 13:34