Njoftim

Njoftohen studentët e nivelit Master të programit të përbashkët “Qeverisja Lokale dhe Shoqëria Demokratike” se provimi nga lënda ” Financat lokale dhe menaxhimi i tyre” do të mbahet të enjten me datë 11.07.2019 në ora 12:00.

Please follow and like us:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.