Njoftim
​Njoftim Me rastin e festave të fillimvitit, ditëve në vijim do të jetë ditë pushimi: E premte 01.01.2016 dhe të hënën 04.01.2016 E enjte 07.01.2016- Krishtlindjet Ortodokse Gëzuar Festat!​
Lexo më shumë!
Njoftim
Njoftim Njoftohen studentët, stafi akademik dhe administrativ se për nderë të 28 Nëntorit – Ditës së Pavarësisë së Shqipërisë dhe festës së Flamurit Kombëtar, të premten dhe të shtunën, me...
Lexo më shumë!
Njoftim
Për afatin e regjistrimit të semestrit dimëror për vitin akademik 2015/2016 Të nderuar studentë të studimeve themelore (bachelor), ju njoftojmë se afati për regjistrimin e semestrit dimëror për vitin akademik 2015/2016 do...
Lexo më shumë!