Njoftim
Njoftim Njoftohen studen​tët e nivelit të studimeve Master​,​ se llogaritja e kredive për dorëzimin e tezave dhe diplomimit, nga sot do të numërohen 30 Kredi në total, por, pas mbrojtjes...
Lexo më shumë!
Njoftim
​Njoftim Me rastin e festave të fillimvitit, ditëve në vijim do të jetë ditë pushimi: E premte 01.01.2016 dhe të hënën 04.01.2016 E enjte 07.01.2016- Krishtlindjet Ortodokse Gëzuar Festat!​
Lexo më shumë!
Njoftim
Njoftim Njoftohen studentët, stafi akademik dhe administrativ se për nderë të 28 Nëntorit – Ditës së Pavarësisë së Shqipërisë dhe festës së Flamurit Kombëtar, të premten dhe të shtunën, me...
Lexo më shumë!